m

2020 m. virtualus vasaros FOTOmaratonas

 

 

6 savaičių kursas, norintiems padaryti didelę pažangą.


Vasarą turime daugiausiai laiko sau ir geriausias galimybes fotografuoti!

Fotomaratonas skirtas visiems, norintiems giliau pažinti fotografiją ir išlavinti savo fotografinį matymą. Ir tiems, kuriems fotografija yra pomėgis, hobis, ir tiems, kurie tik žengia pirmuosius žingsnius bei nori susipažinti su įvairiais fotografijos žanrais, ir tiems, kurie norėtų žengti profesionalios fotografijos link.
Tai unikalus kursas, kurio tikslas — kiekvienam dalyviui padėti atskleisti jo autentiškumą ir galimybes per fotografiją išreikšti save.
Čia jūs sužinosite, kaip link norimo rezultato judėti greitai ir metodiškai, kokios priemonės jums labiausiai reikalingos ir kaip jomis naudotis.
Norėdami tapti geresniais fotografais ir į priekį judėti sparčiau, neprivalote žinoti visko. Svarbu išskirti esmę ir sutelkti dėmesį į tai, kas iš esmės gali pagerinti nuotraukas.
Todėl šis kursas nebus pigių „tipsų“ ar painių formulių rinkinys, o duos aiškų suvokimą, kaip kurti ir realizuoti savo fotografinius sumanymus.
 
Fotomaratonas vyks 2020 m. vasarą (liepos 13 – rugpjūčio 17 d.).
Kiekvieną pirmadienį nuo 18:30 val. – apie pusantros valandos trukmės transliacija. Kiekvienoje iš jų bus išdėstyta temos medžiaga, duodamos praktinės užduotys ir vyks atliktų užduočių aptarimas.
Negalintiems dalyvauti tiesioginės transliacijos metu, jos įrašas bus prieinamas visą savaitę (iki kito užsiėmimo).
Prie kurso bus pateikiama papildoma medžiaga video formatu ir ši medžiaga bus prieinama nuolat Virtustudy platformoje!
Dalyviai galės gauti atsakymus ir diskutuoti uždaroje Facebook grupėje.
 

 

 

 


Mokymų programa:

vebinaras fotografams

Svarbiausi dalykai fotografijoje (07.13)

Apie įgūdžius, kuriuos būtina tobulinti, kad progresuotume greitai, atrastumėte savo fotografavimo stilių ir atskleistumėte didžiausią savo potencialą.
Fotografijos seminaras

Šviesa ir kompozicija (07.20)

Patys svarbiausi principai, kurie leis prisijaukinti bet kokią šviesą, rasti įdomius kompozicinius sprendimus ir lavinti fotografinį matymą.
webinaras fotografams

Peizažo, architektūros, kelionių fotografija (07.27)

Kaip nufotografuoti įspūdingus gamtos ir miestų vaizdus, o iš kelionių parsivežti nuotraukas, kurias žiūrėti bus įdomu ne vien tik jums patiems.
webinaras fotografams

Reportažinė ir portretinė fotografija (08.03)

Kad „gyvas“ reportažas netaptų šūsnimi netvarkingų buitinių kadrų, o perteiktų ir papasakotų istoriją.
Ši pamoka taip pat bus puikus įvadas ketinantiems fotografuoti renginius, vaikus ar net vestuves – bet kurį žanrą, kurį papuoš taikliai pagautos akimirkos.
Nagrinėsime ir darbo su profesionaliais ir neprofesionaliais modeliais aspektus.
webinaras fotografams

Spalvų teorija ir nuotraukų apdorojimas (08.10)

Šie, atrodytų paprasti, spalvų derinimo principai leis jums suprasti ne tik spalvų harmonijos esmę, bet ir ją praktiškai panaudoti nuotraukų apdorojime, vizualinio stiliaus formavime ir padės fotosesijos medžiagą apjungti į vieningą visumą. Taip pat leis suprasti, kokiais principais pasiekiamas jums patinkančių nuotraukų rezultatas.
Taip pat kalbėsime apie pagrindinius nuotraukų apdorojimo principus, kurie pravers naudojantis bet kuria vaizdo redagavimo programa.
webinaras fotografams

Kūrybiškumo įgūdžių lavinimas (08.17)

Fotoaparato valdymo įgūdžiai nepadės, jeigu neturėsite ką pasakyti savo žiūrovui ir darysite šabloniškus nuobodžius kadrus.
Kūrybiškumas taip pat yra įgūdis, kurį galima ir būtina tobulinti!
Ši pamoka bus labiau panaši į treniruotę, kurioje ne tik aiškinsimės, kaip veikia mūsų pilkosios ląstelės ir kaip jas efektyviai išnaudoti, bet ir darysime praktines užduotis.
Sužinosite kaip sugalvoti įdomius siužetus ir juos įgyvendinti praktikoje.
 
 
 

Privatumo politika | Apie projektą | Naudojimosi sąlygos | Susisiekti